Katalog firm

Kategorie


Meble Brzeziński

Brzeziński to miejsce, gdzie możecie złożyć zamówienie na meble, które zostaną wykonane z największą starannością i dokładnością. Wykonujemy meble z drewna, forniru, laminatu, płyty M.D.F. lakierowanej i płyt aktylowych. Meble kuchenne, stołowe, gabinetowe, szafy, łazienkowe, salony, przedpokoje - z naszą firmą wyposażysz cały dom.

Meble kuchenne

Meble Brzeziński to firma, która prawie od trzydziestu lat (a konkretnie: od roku 1989) zajmuje się produkcją mebli na wymiar. Na tle swojej konkurencji odróżnia się nie tylko takimi aspektami, jak niesamowita jakość i staranne podejście do wykonywanej pracy, ale także pełne dopasowywanie się do potrzeb każdego klienta. Nasze meble Nowy Dwór Mazowiecki tworzone w tej pracowni w pełni odpowiadają indywidualnym potrzebom - i to nie tylko pod względem wymiarów.
Z uwagi na fakt, że firma dysponuje bogatym zapleczem maszyn do fachowego obrabiania drewna, jak również posiada ogromne doświadczenie w branży, można tutaj dobrać absolutnie wszystko do własnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy chce się samodzielnie wybrać rodzaj drewna, z jakiego powstaną meble, czy też jego kolor.
W swojej pracy Meble Brzeziński łączy stolarstwo nowoczesne z tym tradycyjnym, dzięki czemu jest w stanie wpasować się w gusta nawet najbardziej wymagającej klienteli. Wystarczy zresztą przyjrzeć się dotychczasowym realizacjom.

Kontakt

Ulica: Modlińska 48

Kod: 05-101

Miejscowość: Skierdy

http://www.mebleskierdy.dei.pl/

E-mail: mebleskierdy@wp.pl

Tel.: 519-150-193


Podobne firmy

MS Meble

Firma MS Meble, oferuje wysokiej jakości meble na indywidualne zamówienie klientów. W swojej ofercie posiada meble kuchenne, regały, szafy i inne. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie oferowanych pr...

Tukan

Producent szaf i mebli kuchennych Tukan to profesjonalna i rzetelna firma z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży. Produkty cechują się wyjątkowym wyglądem i dużą wytrzymałością. Przedsiębiorstwo...