Katalog firm

Autolis

Autolis to najlepsza wypożyczalnia samochodów działająca na terenie Gdańska i okolic. Zapraszamy Was do zamawiania sobie wybranego auta. Chcemy zapewnić Wam jak najlepsze warunki, dlatego wcześniej ustalcie z nami na kiedy i jakie dokładnie auto będzie Wam potrzebne. A w danym dniu pojazd wraz z dokumentami będzie czekał na Was gotowy do drogi.

Wynajem samochodu

Jeśli z jakiegoś powodu zostałeś na jakiś czas bez auta, a potrzebujesz sprawdzonego i niezawodnego samochodu, to nasz wynajem samochodów Gdańsk jest właśnie dla Ciebie. U nas wynajmiesz bowiem samochód, dzięki któremu bezpiecznie dojedziesz do celu.
Co więcej, wypożyczymy Ci go na niezwykle atrakcyjnych warunkach. Znacznie bardziej atrakcyjnych niż konkurencyjne firmy. Jesteśmy pewni, że będziesz bardzo pozytywnie zaskoczony proponowanymi przez nas stawkami. Podobnie zresztą jak szeroką gamą samochodów, które oddajemy do Twojej dyspozycji. U nas możesz wynająć zarówno małe, miejskie auta (Opel Corsa, Toyota Yaris), te trochę większe (Ford Focus, Opel Astra), jak i naprawdę przestronne (Skoda Octavia, Ford Mondeo, Opel Zafira). To właśnie dlatego u nas każdy klient znajdzie coś idealnego dla siebie.
A skoro tak, to nie czekaj, tylko skontaktuj się z nami i zarezerwuj ten samochód, który przyda Ci się najbardziej. Po więcej informacji kliknij natomiast na naszą stronę internetową autolis.com.pl.

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220