Katalog firm

Kategorie


Autolis

Autolis to najlepsza wypożyczalnia samochodów działająca na terenie Gdańska i okolic. Zapraszamy Was do zamawiania sobie wybranego auta. Chcemy zapewnić Wam jak najlepsze warunki, dlatego wcześniej ustalcie z nami na kiedy i jakie dokładnie auto będzie Wam potrzebne. A w danym dniu pojazd wraz z dokumentami będzie czekał na Was gotowy do drogi.

Wynajem auta na lotnisku

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk w pobliżu lotniska zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Jeżeli przybywacie do naszego miasta i chcecie być mobilni, niezależni od innych środków komunikacji, to mamy dla Was wspaniałą ofertę, dzięki czemu zawsze będziecie mogli przemieszczać się bardzo wygodnym samochodem.
W naszej ofercie znajdziecie najróżniejsze samochody osobowe, którymi będziecie mogli poruszać się w najróżniejszych kierunkach. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób, które przybywają do nas drogą powietrzną oraz pociągami, czy też autobusami. Warto zdecydować się na wynajęcie auta od nas, ponieważ zawsze oferujemy Wam atrakcyjne stawki.
Jeżeli znacie dokładny termin przyjazdu do naszego miasta, to warto wcześniej dokonać rezerwacji na stronie http://www.autolis.com.pl/, dzięki czemu wybrane auto będzie czekało na Was gotowe do drogi. Nasza wypożyczalnia już od wielu lat istnieje na rynku i już od dawna cieszy się doskonałą opinią. Dlatego Wy również musicie skorzystać z naszej oferty, jeżeli chcecie trafić na naprawdę dobre auto.

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220