Katalog firm

Autolis

Autolis to najlepsza wypożyczalnia samochodów działająca na terenie Gdańska i okolic. Zapraszamy Was do zamawiania sobie wybranego auta. Chcemy zapewnić Wam jak najlepsze warunki, dlatego wcześniej ustalcie z nami na kiedy i jakie dokładnie auto będzie Wam potrzebne. A w danym dniu pojazd wraz z dokumentami będzie czekał na Was gotowy do drogi.

Tania wypożyczalnia aut

Obecnie większość pasażerów pojawiających się na lotniskach decyduje się wypożyczyć tam samochód, z którego będzie korzystać przez cały pobyt w danym miejscu. Jest to dobre rozwiązanie ze względów praktycznych, jak i ekonomicznych. Wypożyczenie samochodu jest bowiem znacznie bardziej opłacalne niż na przykład, decydowanie się korzystać z usług taksówki poprzez cały pobyt w obcym mieście.
Jeżeli zatem komuś potrzebna jest wypożyczalnia samochodów może zaoferować tę usługę w firmie Autolis. Ta wypożyczalnia samochodów istnieje już od ponad dwudziestu lat i w trakcie tych dwóch dekad zdołała zyskać już solidną reputację w swojej branży. Samochody wypożyczane w tym miejscu są zawsze w doskonałym stanie technicznym. Zostają dostarczone prosto pod adres wskazany przez klienta.
Co więcej, ceny za tę usługę są bardzo atrakcyjne, zwłaszcza w porównaniu z innymi wypożyczalniami samochodowymi o czym można się przekonać na stronie http://www.autolis.com.pl/wypozyczalnia-samochodow-gdansk-sopot-gdynia/. Wszystko to sprawia, że każdy kto potrzebuje wypożyczyć samochód na pewno powinien wybrać Autolis!

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220


Podobne firmy

Campeo

Z jakiego powodu warto zdecydować się na wynajęcie campera? Bowiem to świetna okazja do tego, by móc podróżować w pełnym tego słowa znaczeniu, można zresztą powiedzieć iż to rozwiązanie jakie zyskuje...