Katalog firm

Kategorie


Autolis

Autolis to najlepsza wypożyczalnia samochodów działająca na terenie Gdańska i okolic. Zapraszamy Was do zamawiania sobie wybranego auta. Chcemy zapewnić Wam jak najlepsze warunki, dlatego wcześniej ustalcie z nami na kiedy i jakie dokładnie auto będzie Wam potrzebne. A w danym dniu pojazd wraz z dokumentami będzie czekał na Was gotowy do drogi.

Auta osobowe

Trójmiasto pełen jest wspaniałych miejsc, godnych obejrzenia. Jednakże wybierając się w podróż do tego skupiska miast, dobrze jest najpierw zaplanować wszelkie detale pobytu. Między innymi, trzeba zadbać o to, że będzie się miało dobry środek transportu, aby swobodnie poruszać się między miastami.
Choć można oczywiście korzystać z komunikacji miejskiej lub taksówek, znacznie bardziej ekonomiczne jest wybranie samochodu. To właśnie z myślą o osobach, które mogą potrzebować samochodu na parę dni, powstały pierwsze wypożyczalnie samochodów. Wśród nich była Autolis, jedna z najstarszych tego typu działalności w Polsce.
Zatem jeżeli komuś potrzebna jest wypożyczalnia samochodów Gdańsk to miasto, które na pewno nie zawiedzie. Znajdująca się tam firma Autolis zapewni świetny samochód dla każdego, kto może go potrzebować. Wszystko to w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i z zapewnieniem szybkiego załatwienia wszystkich niezbędnych formalności. Współpraca z Autolis to zawsze pokaz prawdziwego profesjonalizmu!

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220


Podobne firmy

Campeo

Z jakiego powodu warto zdecydować się na wynajęcie campera? Bowiem to świetna okazja do tego, by móc podróżować w pełnym tego słowa znaczeniu, można zresztą powiedzieć iż to rozwiązanie jakie zyskuje...