Katalog firm

Kategorie


ARM

Remont mieszkania czy domu wiąże się ze sporym wydatkiem i poświęconym czasem. Firma ARM z Elbląga oferuje szerowi wybór usług w zakresie montażu okien, drzwi, rolet czy innych materiałów budowlanych. Każdą pracę wykonujemy w sposób możliwie szybki oraz w przystępnej cenie. Sprawdź pełną naszą ofertę.

Nawiewniki

Firma ARM działa na terenie Elbląga. Posiada wieloletnie doświadczenie, albowiem w branży stolarki budowlanej funkcjonuje już od 2009 roku. Firma specjalizuje się w sprzedaży i montażu takiego asortymentu jak: okna (pcv, aluminiowe, drewniane), drzwi (zewnętrzne i wewnętrzne) oraz bramy garażowe. Klient ma tutaj również możliwość zakupienia różnorodnych rolet, klamek i żaluzji. Firma ARM oferuje również usługi serwisowe, które uwzględniają wymianę uszczelek i pakietów szybowych, a także regulacje okuć.
Firma ARM posiada w swojej szerokiej ofercie także nawiewniki Elbląg. Klient ma możliwość wyboru pomiędzy nawiewnikami Slimline, a nawiewnikami w typu standard. Posiadanie nawiewników jest bardzo ważne, ponieważ umożliwiają one odpowiednią cyrkulację powietrza. Pozwalają one zachować wymaganą równowagę pomiędzy ilością powietrza, które jest wywiewane oraz dostarczane do pomieszczenia. Nawiewniki montuje się w oknach. Zadbaj razem z nami o odpowiednie warunki dla Twojego domu.
Nasza firma oferuje produkty najwyżej jakości. ARM współpracuje tylko z renomowanymi producentami. Skorzystanie z oferty ARM to gwarancja najlepszego wyboru. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy.

Kontakt

Ulica: Malborska

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

http://armelblag.eu/

E-mail: arm007@wp.pl

Tel.: 513-135-283


Podobne firmy

Bartek

Zastanawiasz się, jak dodać stylu i funkcjonalności Twoim oknom? Firma Bartek na http://rolety-zaluzje.info/ to odpowiedź na Twoje potrzeby. Oferujemy szeroką gamę rolet i żaluzji najwyższej jakości,...

Apemi

Urządzenie domu jest procesem czasochłonnym. Dlatego często zdarza się przejść obojętnie obok niektórych elementów, zwłaszcza tych istotnych takich jak drzwi, czy okna. Nasz salon Apemi przygotował dl...