Katalog firm

AMS Car Design

Firma AMS CAR Design oferuje Państwu usługę wymiany szyb samochodowych, jak również ich przyciemnianie. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników, którzy wykonają dla Państwa wyżej wymienione usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu.

Folie okienne

Dom to miejsce, które większości z nas kojarzy się z poczuciem bezpieczeństwa. Aby jednak rzeczywiście tak było, warto podjąć odpowiednie kroki, które w maksymalnym stopniu ograniczą ryzyko włamania czy uszkodzeń w wyniku działania niebezpiecznych warunków pogodowych. Jednym z takich rozwiązań godnych rozważenia jest montaż specjalnych folii ochronnych na szybach oferowany przez firmę AMS Car Design.
Montowane przez nas folie okienne Łódź zapewniają większe bezpieczeństwo – odpowiednio zamontowane uniemożliwiają wybicie szyb okiennych, co skutecznie może ochronić przed włamaniami lub aktami wandalizmu i z pewnością szybko zniechęci złodziei. Takie rozwiązanie znacznie zwiększa więc bezpieczeństwo domowników i dobytku, a jednocześnie jest prostsze w realizacji i tańsze niż wymiana wszystkich okien w domu na specjalne produkty antywłamaniowe.
Więcej informacji o ofercie AMS Car Design można znaleźć na stronie internetowej firmy – zapraszamy do jej odwiedzenia, a także do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące stosowanych przez nas rozwiązań.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423