Katalog firm

Kategorie


Amigodental

Wychodząc na przeciw potrzebom dzisiejszego społeczeństwa, powstała klinika Amigodental. Realizuje ona wszystkie usługi stomatologiczne w oparciu o najnowocześniejsze sprzęty światowych marek. W kadrze pracowników znajdują się osoby będące specjalistami w swoich dziedzinach. Ponadto, przychodnia zapewnia wysoki komfort dla pacjenta.

Tomografia zębów

Klinika Stomatologiczna Amigodental wykonuje zabieg zwany tomografią zębów. Jest to najdokładniejsze badanie RTG w stomatologii. Tomograf zębów jest badaniem bezbolesnym. Zabieg trwa chwilę, zaś wyniki otrzymujemy po kilku minutach, jest to bardzo ważne, gdy wyniki są nam potrzebne na już.
Wielokrotnie pacjenci uskarżają się na promieniujący ból zęba, niestety nie zawsze są w stanie prawidłowo wskazać, który dokładnie ząb ich boli. Tomograf zębów Łódź pomaga zlokalizować źródło bólu. Ponadto wskazuje jaki jest układ korzeni zębów, a także daje dokładny pogląd na kanały zębów. Daje również obraz stanu zębów, dokładną ocenę jakości i ilości kości oraz szczegółów anatomicznych.
Wskazaniem do wykonania tomografu jest przede wszystkim leczenie implantologiczne, leczenie stawów skroniowo-żuchwowych, zaburzeń zwarcia, jaki procesów chorobowych szczęki i żuchwy. Istotne jest, że badanie tomografem jest nieinwazyjne. Mało tego, ułatwia pracę stomatologom i oszczędza niepotrzebnego bólu pacjentom.

Kontakt

Ulica: Rojna 22

Kod: 91-134

Miejscowość: Łódź

http://www.amigodental.pl/

E-mail: rejestracja@amigodental.pl

Tel.: 570-000-102