Katalog firm

Kategorie


Alver Tour

Alver Tour to najlepszy przewoźnik, który oferuje przewozy do Holandii z najróżniejszych, polskich miast. Wyruszając z nami w podróż możecie być pewni, że szybko i sprawnie dotrzecie na miejsce bez zbędnego błądzenia. Oferujemy Wam niskie ceny za przejazd. Naszym klientom oferujemy również podróż powrotną.

Przewozy do Holandii

Z naszą firmą podróżowanie jest bezpieczne, miłe i przyjemne. Dysponujemy fabrycznie nowymi i ekskluzywnymi busami marki Mercedes Sprinter 2017 oraz Ford Transit, wyposażonymi w dwustrefową klimatyzację oraz pojedyncze fotele z regulacją oparcia i trzypunktowymi pasami, Wi-Fi i telewizję satelitarną, a także w wysokiej klasy sprzęt audio i DVD.
Ponadto pasażerom oferujemy bezpłatną kawę, herbatę czy czekoladę bez żadnych ograniczeń, a w okresie letnim dysponujemy lodówką. W busach istnieje możliwość podłączenia telefonu lub laptopa do sieci 230 V, a w razie potrzeby bezpłatne skorzystanie z telefonu.
Nasza firma oferuje przewozy do Holandii w środy i soboty wieczór. Preferujemy nocne podróżowanie z prostej przyczyny - w nocy jest zdecydowanie mniejszy ruch, co zwiększa komfort jazdy oraz daje możliwość szybszego dotarcia do miejsca docelowego. Wyjazdy do Holandii odbywają się z kilku miejscowości, między innymi takich jak: Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Zielona Góra, Toruń i Włocławek - wszystkie znajdziesz na stronie http://alver-tour.pl/.

Kontakt

Ulica: Kadłubka 22/26

Kod: 93-263

Miejscowość: Łódź

http://alver-tour.pl/

E-mail:

Tel.: 519-381-888