Katalog firm

Alver Tour

Alver Tour to najlepszy przewoźnik, który oferuje przewozy do Holandii z najróżniejszych, polskich miast. Wyruszając z nami w podróż możecie być pewni, że szybko i sprawnie dotrzecie na miejsce bez zbędnego błądzenia. Oferujemy Wam niskie ceny za przejazd. Naszym klientom oferujemy również podróż powrotną.

Busy do Holandii

Nasza firma jest bez wątpienia liderem w branży międzynarodowych przewozów pasażerskich. Gwarantujemy bezpieczeństwo i wygodę w bardzo przystępnych cenach. Dysponujemy fabrycznie nowymi oraz ekskluzywnymi busami marki Mercedes Sprinter 2017 lub Ford Transit, które mają dwustrefową klimatyzację, ogrzewanie postojowe oraz bardzo wygodne pojedyncze fotele z regulacją oparcia, a także szyberdach i żaluzje.
Ponadto na wyposażeniu naszych busów jest wysokiej klasy sprzęt audio oraz DVD, telewizja satelitarna czy Wi-Fi. Istnieje również możliwość podłączenia telefonu lub laptopa do sieci 230 V, a kiedy zajdzie taka potrzeba można skorzystać z telefonu bez dodatkowych kosztów. Oferujemy naszym pasażerom kawę, herbatę czy czekoladę bez ograniczeń, a w okresie letnim dysponujemy lodówką.
Nasze busy do Holandii wyjeżdżają w każdą środę i sobotę wieczorem z wielu miast Polski. Decydujemy się na podróż nocą ze względu na mniejszy ruch o tej porze, co zwiększa komfort jazdy i pozwala skrócić jej czas.

Kontakt

Ulica: Kadłubka 22/26

Kod: 93-263

Miejscowość: Łódź

http://alver-tour.pl/

E-mail:

Tel.: 519-381-888