Katalog firm

Alius

Biuro turystyczne Alius, mające swoją siedzibę we Wrocławiu, zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą wyjazdów zagranicznych wakacyjnych letnich oraz zimowych. Odwiedź nas, a podpowiemy Państwu gdzie najlepiej udać się w danym okresie oraz zaproponujemy atrakcyjne oferty promocyjne.

Biuro podróży

Zapraszamy Państwa na stronę alius.com.pl. Możecie zapoznać się tutaj z ofertą naszego biura podróży. Jesteśmy firmą, która już od kilkunastu lat działa w branży turystycznej. Dlatego tak znakomicie potrafimy dobrać dla Was oferty wyjazdowe. W naszym biurze możecie zapoznać się z ofertami wielu organizatorów w jednym miejscu.
Możecie ze spokojem porównać sobie ceny oraz warunki jakie proponują Wam organizatorzy. My staramy się w sposób bezstronny Wam doradzać. Zależy nam na tym abyście to Wy jako klienci byli najbardziej zadowoleni z warunków wyjazdu. Najlepsze biuro podróży Wrocław? To właśnie my- Alius. Naprawdę zapraszamy Was do zapoznania się naszą szeroka ofertą turystyczną. Możemy Was wysłać gdzie tylko chcecie. Czy to na wypoczynek w naszym kraju.
Czy daleko za granicę Polski. Jesteśmy tu po to abyście mogli spełniać swoje marzenia wyjazdowe. Zapraszamy Was do skorzystania z naszych usług. Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie. Wasz wypoczynek i urlop to dla nas bardzo ważna sprawa.

Kontakt

Ulica: Świeradowska 51-57

Kod: 50-559

Miejscowość: Wrocław

http://alius.com.pl/

E-mail: biuro@alius.com.pl

Tel.: 71 336-40-40


Podobne firmy

ADV 4x4

Wyprawy off road cieszą się coraz większą popularnością. Jeżeli marzy Wam się wzięcie udziału w takiej wyprawie, to zapraszamy do nas. Naszym klientom oferujemy zaplanowanie całej podróży, załatwienie...

Alver Tour

Alver Tour to najlepszy przewoźnik, który oferuje przewozy do Holandii z najróżniejszych, polskich miast. Wyruszając z nami w podróż możecie być pewni, że szybko i sprawnie dotrzecie na miejsce bez zb...