Katalog firm

Kategorie


ADV 4x4

Wyprawy off road cieszą się coraz większą popularnością. Jeżeli marzy Wam się wzięcie udziału w takiej wyprawie, to zapraszamy do nas. Naszym klientom oferujemy zaplanowanie całej podróży, załatwienie noclegów, ogniska oraz wszelką pomoc techniczną, w razie awarii auta. Taka wyprawa to świetna rozrywka.

Wyprawy

Jeśli szukasz mrożących krew w żyłach doświadczeń, brakuje Ci solidnej dawki adrenaliny, a przy okazji chcesz zobaczyć najpiękniejsze i najdziksze zakątki Europy w niestandardowej formie podróży, koniecznie musisz wybrać się z nami na niezapomnianą wyprawę off road.
Zajmujemy się pełną i kompleksową organizacją wypraw samochodami terenowymi, organizując kierowców, przewodników, pełne zaplecze gastronomiczne i noclegowe. Z nami wyprawy rodzinne i w gronie przyjaciół okażą się niezapomnianą przygodą, o której będziesz wspominał przez lata! Gwarantujemy codzienną zabawę, wyprawy po bezdrożach, a także szereg dodatkowych atrakcji – codzienne pikniki, ogniska czy pokazy kulinarne wypełnią wasz wolny czas.
Zależy nam na tym, aby klienci przeżyli swój niezapomniany urlop, wybierając się z nami na sprawdzone i polecane wyprawy 4x4, które cieszą się niebywała popularnością w ostatnich latach. Zapraszamy każdego, kto ma ochotę i odwagę oderwać się od szarej rzeczywistości i przeżyć przygodę swojego życia!

Kontakt

Ulica: Modlica 157

Kod: 95-080

Miejscowość: Tuszyn

http://adv4x4.pl/

E-mail: wyprawy@adv4x4.pl

Tel.: 602-724-821


Podobne firmy

Alius

Biuro turystyczne Alius, mające swoją siedzibę we Wrocławiu, zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą wyjazdów zagranicznych wakacyjnych letnich oraz zimowych. Odwiedź nas, a podpowiemy Państwu gdz...