Katalog firm

Abaco

Jeżeli potrzebny jest Państwu rzetelny i doświadczony księgowy, ale niestety nie możecie znaleźć żadnego wartego uwagi biura rachunkowego, to koniecznie zapoznajcie się z ofertą ABACO. Wszystkim naszym klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie i fachowe doradztwo w kwestiach prawnych i podatkowych.

Rachunkowość

Narzędzie abacosc.pl pozwala na wynajęcie usług jednego z najbardziej renomowanych biur rachunkowych na terenie miasta Łodzi. Wysoko wykwalifikowana kadra, poparta latami doświadczenia decyduje o tym, że wielu przedsiębiorców postanawia powierzyć swoje finanse Abaco. Jednakże tym, co odróżnia to biuro rachunkowe Łódź od innych jest niesamowita troska o klientów, którą wykazuje we wszystkich swoich działaniach.
Księgowi Abaco mają świadomość, że przedsiębiorcy muszą dopilnować setek spraw, aby zapewnić sprawne funkcjonowanie swojego biznesu. Dlatego zgadzają się na kontakty przez Internet, zamiast tradycyjnego osobistego dowożenia faktur. Co więcej, w swoich działaniach posuwają się o krok dalej.
Opracowali specjalne oprogramowanie umożliwiające udostępnianie obrazu faktur on- line. Jest ono oferowane każdemu klientowi i pomaga w unikaniu szeregu nieporozumień, które tradycyjnie występują na linii biuro rachunkowe- przedsiębiorca. Wisienką na torcie jest możliwość indywidualnego dostosowania pakietu usług do potrzeb każdego klienta.

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: 607-128-538


Podobne firmy

Maxima Fides

Szukasz odpowiedniego ubezpieczenia dla siebie lub swoich pracowników, ewentualnie innego o adekwatnym do tego przeznaczeniu? Zatem niech biuro brokerów ubezpieczeniowych Maxima Fides, stanie się dla...

Ergo Hestia

Solidne ubezpieczenie w świetnej cenie to oferta STU Ergo Hestia oddziału Lublin. Szeroka sieć biur i profesjonalni doradcy zapewniają fachowe wsparcie zarówno pod względem merytorycznym, jak i formal...